• Kategorie
  • Szukaj
  • Domki Ogrodowe dla Dzieci

DOMEK OGRODOWY DLA DZIECKA

Kto z nas nie marzył o domku na drzewie? Dzieci lubią mieć własny kąt, w którym mogą odgrywać role i zapraszać przyjaciół. Domek ogrodowy sprawdzi się zwłaszcza do zabawy z rówieśnikami i zorganizuje czas naszym dzieciom na długie godziny. Domek może pełnić funkcje cienia w upalne dni i jest wymarzoną scenografią do zabawy podwórkowej. Jaki domek ogrodowy wybrać? Wszystko zależy od tego, ile mamy miejsca w ogrodzie.

DOMEK OGRODOWY Z PLACEM ZABAW

Domek może być już pakiecie ze zjeżdżalnią, stolikiem czy miejscem wspinaczkowym. Wszystko zależy od budżetu i miejsca do dyspozycji. Można także wszystko skompletować z osobnych części. Domek ogrodowy sprawdzi się już od najmłodszych lat. Jest to atrakcja już nawet dla dwulatka. Do domku ogrodowego można przenieść część zabawek, dzięki czemu stworzysz drugą przestrzeń do zabawy.

DOMEK OGRODOWY DREWNIANY

Jeśli jednak masz miejsce i chcesz coś ponadczasowego to dobrym rozwiązaniem będzie drewniany domek dla dzieci. Najczęściej tego typu domki są już z dodatkowym placem zabaw. Decydując się na taki typ domu, należy pamiętać o jego konserwacji, aby służył kolejnym pokoleniom.