• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Drewniane

Bezpieczne drewniane klocki dla dzieci

Dla początkujących konstruktorów i kreatywnych maluchów, które uwielbiają pracować własnymi rękami, nasz sklep internetowy oferują wyjątkową kolekcję zabawek. Proponowane klocki dla dzieci rozwijają zręczność i poprawiają podstawowe umiejętności, takie jak logiczne myślenie i rozwiązywanie problemów. Dołożyliśmy starań, by w naszym asortymencie znalazło się coś dla wszystkich grup wiekowych: od klasycznych drewnianych klocków dla dzieci, po znacznie bardziej złożone zestawy konstrukcyjne, dzięki którym dzieci mogą zbudować własny model samolotu, statku kosmicznego lub supersamochodu.

Solidnie wykonane drewniane klocki dla dziewczynek

Pokój dziecięcy nie byłby kompletny bez klasycznego zestawu drewnianych klocków. Zapewnia godziny pomysłowej zabawy, wspierając przy tym prawidłowy rozwój maluszka. Drewniane klocki dla dziewczynek stanowią wyzwanie dla niemowląt i małych dzieci. Stopniowo uczą się, jak układać je w stosy, by się nie przewróciły. Chwytając grube elementy, zwiększają siłę palców i dłoni. Potem nauczą się budować coraz wyższe konstrukcje.

Kolorowe drewniane klocki dla chłopców

Prezentowane klocki zachęcają do lepszego komunikowania się ze swoimi towarzyszami zabaw. Pozwalają przyswoić podstawowe zasady interakcji i współpracy. Skierowane są do dzieci w różnym wieku.  Drewniane klocki dla chłopców pobudzają wyobraźnię, rozwijają koordynację ręka-oko i poprawiają zdolności poznawcze. Dodatkowo znajdują się w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu nie nadwyrężą domowego budżetu.