• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki LEGO Duplo

Klocki Lego Duplo: zestawy dla maluszków

Proponowane klocki mają walory edukacyjne. Poprawiają umiejętności poznawcze, językowe, fizyczne, społeczne i emocjonalne u maluchów. Wspierają ich prawidłowy rozwój, ucząc poprzez zabawę. 

Klocki Lego Duplo skierowane są do dzieci w wieku od 18 miesięcy do 5 lat. Podobnie, jak w przypadku klasycznego Lego, znajdziesz u nas wyjątkowe zestawy, które wspaniale urozmaicą zabawę. Kolekcja obejmuje pociąg parowy, plac budowy, pojazdy strażackie, policyjne i ratunkowe, a także pociąg w cyferkami, łódź podwodną, samoloty i zoo ze zwierzątkami. W naszym sklepie możesz również kupić zestawy przedstawiające posterunek policji, wielofunkcyjny domek, sypialnię, jaskinię Batmana, tropikalną wyspę, czy stoisko z pizzą. Jeśli Twój maluszek jest fanem “Krainy Lodu”, podaruj mu serię “Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa” lub przepiękny Zamek przypominający do złudzenia ten z filmu.

Lego Duplo: doskonała propozycja dla najmłodszych dzieci

Maluchy mogą budować różne konstrukcje, korzystając z łatwych do wykonania instrukcji dołączonych do zestawu klocków Lego Duplo. Zachęć ich też do puszczenia wodzy fantazji. Pozwól im mieszać i dopasowywać poszczególne elementy, by stworzyły własne arcydzieło. Warto również podkreślić, że klocki Lego Duplo wykonane są z nietoksycznych materiałów, dzięki czemu nie zagrażają bezpieczeństwu najmłodszych. Elementy są na tyle duże, że maluszki mogą je bez problemu trzymać w rączkach i łączyć. Występują w jaskrawych kolorach i różnych kształtach, by przyciągnąć uwagę dzieci i pobudzić ich zmysły. Można ich także używać do nauki liczenia.

Wyjątkowe klocki Lego Duplo dla małego budowniczego!

Możesz mu również podarować buldożer budowlany, który zachęci go do kreatywnego myślenia. We wspomnianym zestawie nie mogło także zabraknąć robotnika w odblaskowej kamizelce. Klocki zachęcą dzieci do wspólnej zabawy, ucząc ich logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Małego budowniczego z pewnością zachwyci zestaw z torami kolejowymi i wiaduktem. Wspaniale ożywi zabawę z klockami Lego Duplo.

Dodatkowo poprawi ich zdolności manualne i koordynację ręka-oko.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!