• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki LEGO Friends

Zestawy klocków LEGO Friends

Legendarne klocki LEGO nie wychodzą z mody! Co więcej, duński producent zabawek coraz większą uwagę zwraca na ofertę skierowaną do chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Dzięki temu każde  dziecko z pewnością znajdzie zestawy odpowiadające jego pasjom i zainteresowaniom. W naszym sklepie z zabawkami Gift4Kid posiadamy między innymi cieszące się dużą popularnością w ostatnich latach zestawy klocków LEGO Friends.

Klocki LEGO Friends, czyli moc przygód w gronie przyjaciół

Stephanie, Mia, Olivia, Emma i Andrea – piątka najlepszych przyjaciółek, które nieustannie przeżywają nowe, pasjonujące przygody. Chociaż wszystkie mieszkają w urokliwym miasteczku HeartLake City, ciągle wyjeżdżają w poszukiwaniu kolejnych atrakcji i zabaw. Do pełni szczęścia brakuje im tylko kogoś, kto urzeczywistni ich marzenia i zajmie się złożeniem fascynujących dużych i małych zestawów klocków LEGO Friends!

Klocki LEGO Friends to doskonały pomysł na dziewczęce popołudnia w gronie przyjaciółek. Składaniu klocków i zabawie zestawami będą towarzyszyły bohaterki serii. Z kim tym razem zechcecie się spotkać: rozśpiewaną i roztańczoną Andreą, miłośniczką mody Emmą, nieustannie uczącą się w swoim domku na drzewie Olivią, wrażliwą i kochającą zwierzęta Mią czy uwielbiającą imprezy Stephanie?

Duże i małe zestawy klocków LEGO Friends w Gift4Kid

W sklepie z zabawkami posiadamy szeroki wybór zestawów klocków LEGO Friends, dzięki którym dzieci przeniosą się w fascynujący świat przyjaźni, przygód i zabawy. Oferujemy między innymi zestawy, dzięki którym będzie możliwe stworzenie w dziecięcym pokoju całego miasteczka HeartLake City – do obowiązkowych małych zestawów klocków LEGO Friends należą między innymi Restauracja oraz Supermarket, gdzie regularnie chodzą nasze bohaterki.

Zestawy klocków LEGO Friends dla dziewczynek obejmują też takie komplety jak cukiernia z babeczkami Olivii czy przytulny dom Mii. Nic jednak nie gwarantuje takiej zabawy jak wspólne wypady za miasto – piątkę przyjaciółek można zabrać między innymi do centrum ratunkowego w latarni morskiej, parku wodnego czy na piracką przygodę!

Kostki, czyli małe zestawy klocków LEGO Friends dla dziewczynek

Kostki to małe zestawy klocków LEGO Friends, które przeznaczone są dla najmłodszych dziewczynek. W naszym sklepie internetowym można znaleźć te komplety w kilku wariantach, z których każdy poświęcony jest jednej z przyjaciółek. Kostki LEGO Friends to malutkie zestawy, w których można znaleźć najważniejsze atrybuty danej bohaterki i które doskonale nadają się do rozpoczęcia przygody z tą uroczą serią!