• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki LEGO Ninjago

Odkryj technikę Spinjitzu z klockami LEGO Ninjago

Spinjitzu to zaawansowana sztuka walki, w której starożytne nauki łączą się z nowoczesnymi, żywiołowymi technikami wirowania. Opanowanie Spinjitzu nie jest jednak łatwe i wymaga wielu godzin treningu. Czy Ty także chcesz wejść do świata kultury japońskiej, legend, mądrości i starożytnych technik walki? W zdobyciu miana mistrza Spinjitzu pomogą Ci zestawy klocków LEGO Ninjago.

Bohaterowie i pojazdy LEGO Ninjago w pokoju Twojego dziecka

Seria LEGO Ninjago zadebiutowała w 2011 roku i od razu zaskarbiła sobie sympatię wielu chłopców, których zafascynowało połączenie kultury japońskiej i mitów z nadzwyczajnymi bohaterami, mocami i pojazdami. Oryginalna seria Ninjago skupia się na przygodach czterech wojowników, będących mistrzami Spinjitzu – Kaia, Jaya, Cole’a i Zane’a.

W kolejnych latach świat Ninjago został rozbudowywany o kolejne postacie, lokacje i pojazdy, które pojawiały się wraz z premierą serialu telewizyjnego dla dzieci „Ninjago”. Różnorodność figurek, budowli, latających statków, okrętów i innych pojazdów LEGO Ninjago sprawia, że możliwości podczas zabawy są praktycznie nieograniczone!

Zestawy klocków LEGO Ninjago umożliwiają budowanie lokalizacji znanych z serialu i odgrywanie wszystkich scenek fabularnych. Nic nie stoi jednak na drodze, by popuścić wodze fantazji i pozwolić bohaterom przeżyć przygody wymyślone przez siebie – w końcu to kreatywna zabawa od dziesięcioleci jest największą zaletą klocków duńskiego producenta.

Zestawy klocków LEGO Ninjago w Gift4Kid

W naszym sklepie można znaleźć najróżniejsze zestawy klocków LEGO Ninjago. Oferujemy zarówno małe komplety z figurkami wojowników Spinjitzu, jak również rozbudowane zestawy z budowlami i pojazdami, przy których składaniu zabawę będą mieli nie tylko najmłodsi fani serii, ale również nieco starsze dzieci i ich opiekunowie. Na odkrycie tajemnic i legend Ninjago nigdy nie jest za późno!

Klocki LEGO Ninjago – zestawy dla najmłodszych

Chociaż większe zestawy klocków LEGO Ninjago są przeznaczone dla nieco starszych dzieci i fanów tej wyjątkowej serii, duński producent przygotował ofertę również dla najmłodszych, którzy dopiero wchodzą w świat tych legendarnych klocków.

Klocki LEGO Ninjago z serii „Wybuch Spinjitzu” to małe zestawy, z którymi dzieci mogą odkrywać kolejnych mistrzów sztuk walki: Kaia, Jaya, Cole’a i Zane’a. Niewielkie zestawy pozwalają wcielić się w ulubionych bohaterów i zagłębić się w świat Ninjago. Te małe zestawy sprawią jednak wiele frajdy również oddanym fanom serii, bowiem doskonale sprawdzają się jako zestawy kolekcjonerskie!