• Kategorie
  • Szukaj
  • Maty edukacyjne

Maty edukacyjne dla dzieci – wspaniały prezent dla każdego malucha!

Przedstawiamy szeroki wybór atrakcyjnych mat edukacyjnych dla dzieci. To wyjątkowe produkty, które stanowią znakomity prezent zarówno dla malucha jak i jego mamy.  W czasie, gdy dziecko zajęte będzie poznawaniem nowych przedmiotów w bezpiecznym miejscu, mama ma czas na chwilę oddechu, czy małą kawę. Maty edukacyjne dla niemowląt mają wiele funkcji i znakomicie stymulują zdolności poznawcze najmłodszych dzieci. 

Z kolei starszym maluchom polecamy maty edukacyjne dla dzieci o wyższym stopniu zaawansowania. Idealnym tego przykładem są maty – puzzle piankowe, które dzieci mogą samodzielnie układać. Puzzle piankowe mogę pełnić też funkcję bezpiecznej podłogi do zabaw. Podobną funkcję pełni specjalna Playmata, która wykonana jest z naturalnego kauczuku i posiada właściwości antypoślizgowe – idealna do bezpiecznej zabawy. Stanowi też efektywny sposób na wydzielenie pociechom bezpiecznej przestrzeni do zabawy.

Maty interaktywne dla dzieci – wspomagają rozwój Twojej pociechy!

Maty interaktywne dla dzieci to znakomita zabawka, która nie tylko zapewnia maluchom rozrywkę, ale też skutecznie stymuluje rozwój pociech. Dołączone miękkie zabawki, szeleszczące przedmioty w pięknych kolorach pomagają maluchom ćwiczyć małą motorykę i zachęcają do ruchu, zwłaszcza gdy zachęcamy dziecko do leżenia na brzuszku. Wszystkie te zabawki angażują zmysł wzroku, dotyku i słuchu dziecka i zachęcają je do zabawy. Niektóre maty interaktywne mają dołączony kojec, co na pewno się sprawdzi, gdy chcemy ograniczyć możliwości przemieszczania się dziecka poza obszar zabawy.