• Kategorie
  • Szukaj
  • Tablice sensoryczne, przeplatanki i przybijanki

Drewniane przeplatanki dla dzieci – sprawdź zalety na Gift4kid.pl!

Drewniane przeplatanki dla dzieci należą do tego rodzaju zabawek, które powinny znaleźć się w pokoju każdego malucha. Doskonale bowiem stymulują zdolności manualne pociech. Dzięki drewnianym przeplatankom dzieci uczą się manipulacji przedmiotami oraz zaczynają dostrzegać pierwsze zależności przyczynowo – skutkowe. 

W ofercie sklepu Gift4kid znajdziecie wiele drewnianych przeplatanek dla dzieci o zróżnicowanym poziomie trudności. Dzięki temu z powodzeniem dobierzecie produkt do aktualnego poziomu rozwoju dziecka. Znajdziesz tu także przeplatanki połączone z sorterem czy całą kostkę manipulacyjną. Ważne jest to, że produkty zostały wykonane z naturalnych i bezpiecznych materiałów, a pomalowano je nietoksycznymi farbami wodnymi. Dzięki temu są bezpieczne dla dzieci. 

Tablice sensoryczne dla dzieci – moc nauki i zabawy

Alternatywną dla drewnianych przeplatanek są tablice sensoryczne dla dzieci, które można zawiesić na ścianie w dziecięcym pokoju. One również stanowią znakomity sposób na połączenie zabawy z edukacją. W zależności od modelu zabawki te uczą dzieci manipulacji różnymi przedmiotami, a także pozwalają poznać kształty i kolory. Tablice mogą mieć elementy do nauki, takie jak liczydła, instrumenty muzyczne, literki. Te większe pozwalają na zabawę kilkoro dzieciom jednocześnie, dlatego świetnie się sprawdzą także w miejsca publicznych, takich jak kąciki zabaw w poczekalniach, restauracjach czy w przedszkolach lub klubach malucha.  Warto także wspomnieć o tablicach sensorycznych modułowych Masterkidz, które dedykowane są do miejsc edukacji przedszkolnej. Wysokiej jakości, wykonane z drewna elementy można łączyć na ścianie w różne warianty i systematycznie uzupełniać o kolejne elementy. Znajdą się tu labirynty hydrauliczne, cykle życia zwierząt i owadów, edukacja jamy ustnej i inne edukacyjne elementy. 

Zarówno drewniane przeplatanki, tablice sensoryczne dla dzieci oraz inne zabawki, które znajdziecie w tej kategorii to produkty wysokiej jakości, cechujące się znakomitym wykonaniem dostosowanym do wieku maluchów. Będą idealnym prezentem dla każdej pociechy!