• Kategorie
  • Szukaj
  • Traktorki dla dzieci

Bezpieczne i trwałe traktorki na pedały

Traktor z przyczepką to idealny prezent dla nieco starszych maluchów. Zachęci do wyjścia z domu i aktywnego spędzania czasu. Wyróżnia się lekką, solidną konstrukcją, co ułatwia pedałowanie. Dzięki sprawnemu układowi kierowniczemu i klaksonowi, Twoje dziecko poczuje się tak, jakby rzeczywiście prowadziło traktor. Proponowany model ma regulowany fotel, który możesz dopasować do wzrostu maluszka. 

Niektóre traktorki na pedały wyposażone są w doczepianą przyczepkę. Dzięki niej Twoja pociecha może wozić zabawki z jednego miejsca do drugiego. 

Traktorki na pedały: zabawa i odrobina treningu dla maluchów

Nasz sklep internetowy oferuje traktorki w różnych kolorach i wzorach. Gwarantujemy, że znajdziesz model, który przypadnie do gustu Twojemu maluszkowi! 

Traktory przyciągają uwagę nowoczesnym designem i starannym wykonaniem. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu możesz mieć pewność, że posłużą dziecku przez długi czas. Traktorki na pedały stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych samochodzików, hulajnóg i rowerków biegowych.

Pozwalają rozwinąć umiejętności techniczne i zachęcają do aktywnego poznawania świata. Jeśli Twój maluch lubi patrzeć na prawdziwe traktory i interesuje go praca rolnika, podaruj mu dziecięcy model na pedały. Do złudzenia przypomina pierwowzór, dlatego na pewno mu się spodoba. Pozwoli mu wznosić nowe konstrukcje, a także budować mosty i drogi. Stanowi też nieocenione źródło inspiracji do zabawy z przyjaciółmi.

Traktorki na pedały: idealne zabawki dla przedszkolaków

Proponowane traktorki sprawdzą się doskonale o każdej porze roku. Zimą mogą służyć do budowy igloo, czy odgarniania białego puchu. Traktorki na pedały wspierają rozwój maluszka. Poprawiają umiejętności motoryczne, które przydadzą się w przedszkolu i szkole. Napędzane są siłą dziecięcych nóżek, dlatego wymają więcej siły i zręczności niż wersje akumulatorowe. Wybierając taki traktorek, nie musisz myśleć o regularnym ładowaniu akumulatora, ani starannym przechowywaniu w zimie. Działają niezawodnie, a do tego znajdują się w atrakcyjnej cenie. Życzymy udanych zakupów!