• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki ogrodowe dla dziecka

ZABAWKI OGRODOWE DLA DZIECI

Jak zapewnić dzieciom dużo atrakcji na domowym ogródku? Można przygotować dla nich plac zabaw, z mnóstwem atrakcji i gier podwórkowych. Dzięki zabawkom ogrodowym dzieci chętnie będą spędzały czas aktywnie i na świeżym powietrzu, zamiast przed ekranem telewizora czy komputera. Jeśli zagospodarujemy przestrzeń podwórkową dbając także o dzieci, na pewno będą się cieszyć każda chwilą zabawy.

SZEROKI WYBÓR ZABAWEK OGRODOWYCH

W sklepie znajdziesz prawie wszystko co będzie potrzebne do stworzenia planu zabaw obok domu. Szeroki wybór piaskownic i zabawek do piasku pozwoli Ci wybrać coś dla swojego dziecka. Dobierzesz zabawki do piasku zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Jeśli masz dużo miejsca to sprawdzi się duża modułowa piaskownica, a jeśli to tylko kawałek tarasy to dobra będzie piaskownica typu muszelka.

PLAC ZABAW DLA DZIECI POD DOMEM

To świetny pomysł na rodzinne weekendy czy popołudnia. Wystarczy zakupić odpowiednią do wieku huśtawkę i zjeżdżalnię i mamy początek zabawy.  Huśtawka to ulubiona zabaw dla dzieci, a jeśli zdecydujemy się na większą typu bocianie gniazdo to i dla dorosłych też będzie chwila relaksu. Zjazdy ze ślizgawki to także TOP 3. Tutaj oczywiście dobieramy do wieku dziecka. Warto kupić taką zjeżdżalnię ze ślizgiem wodnym do której podłączymy wodę przy baseniku w upalne dni.

WŁASNY DZIECIĘCY DOMEK OGRODOWY

Dla najmłodszych idealnym dodatkiem do placu zabawa będzie domek ogrodowy. Idealny byłby domek na drzewie, ale nie każdy ma na podwórku odpowiednie drzewo. Wtedy sprawdzi się domek plastikowy, wytrzymały na warunki pogodowe, który będzie służył przez kilka lata. Dzieci uwielbiają zabawę w dom i własne cztery kąty to będzie niesamowita wakacyjna przygoda. Wiele godzin zabawy zarówno samemu jak z grupą przyjaciół.

ZABAWA W OGRODZIE

W ofercie znajdziesz także wiele gier podwórkowych: akcesoria do gry w piłkę, do baniek, gra w koszykówkę i wiele innych. Latem znajdziesz także propozycje zabawy z wodą: stoły wodne i baseny, a także dmuchańce basenowe. Nie zabraknie tu także trampolin. Możesz wybrać coś dla dziecka. Znajdziesz tu zarówno te z siatką, jak i sportowe, czy takie do montowania w ziemi.