Klocki to jedne z najstarszych i najbardziej popularnych zabawek dla dzieci. Z czasem zmieniały się kształty i formy łączenia, ale zasada jest zawsze taka sama. Budowanie i kreowanie swojego świata fantazji. Dzisiaj dzieci mają niezliczony wybór klocków. Począwszy od klasycznych klocków w różnych kolorach i wielkości, przez klocki typu LEGO, z których można skonstruować zgodnie z instrukcją ulubioną zabawkę i na nietypowych klockach o różnych formach i kształtach kończąc.
Jednym z przykładów nietypowych klocków są Wafle. Płaskie "kratki- wafle", które dzieci mogą ze sobą łączyć, tworząc przestrzenne budowle. Klocki łączą się bokami i można konstruował przedmioty, litery płaskie, bawiąc się kolorami i kształtami. Jednak największą frajdę dzieci mają z budowania przestrzennych brył - schodów domków i innych budowli dla swoich zabawkowych przyjaciół.
Forma klocków zadowoli również rodziców i uprzyjemni wspólną zabawę z dzieckiem. Działa relaksująco :-)
Klocki świetnie nadają się na prezent zarówno dla dziewczynki jak i chłopaka. Na pewno maluchy często będę się tymi klockami bawiły i nigdy się nie znudzą.

Moja propozycja TOP 5 :

1. Klocki Waffle Mini Pastel 70 elementów

Klocki Waffle Mini Pastel 70 elementów

2. Klocki konstrukcyjne Mini Wafle Konstruktor 500

Klocki Waffle 500 elementów

3. Klocki Waffle Mini Pastel 140 elementów

Klocki Waffle Mini Pastel 140 elementów

4. Klocki Waffle Mini Pastel 140 elementów

Klocki Waffle Mini Pastel 140 elementów
5.
Klocki konstrukcyjne Waffle 170 Box

Klocki konstrukcyjne Waffle 170 Box

Jeszcze więcej znajdziesz TUTAJ