Kolejne urodzinki i kolejne prezentowe dylematy? Wybór podarunku dla własnego dziecka to nie jest duży problem. Wiemy co lubi i z czego się ucieszy. Gorzej, gdy idziemy jako goście i nie znamy do końca zainteresowań dziecka. Urodzinowe szaleństwo zaczyna się od 4-5 roku, zwłaszcza jeśli dziecko chodzi do przedszkola i kolegów, koleżanek jest sporo. 

Ręka do góry kto na dzień przed urodzinami biegł do sklepu spożywczego i kupował co było? Zdarza się, choć lepiej się do tego nie przyznawać :) Ja staram się kupić taki prezent, na który spojrzałabym z uznaniem gdyby dostało go moje dziecko. Oczywiście dzieci do pewnego wieku cieszą się z wszystkim, ale to od nas dorosłych zależy czy zabawka nie będzie kolejnym śmieciem do wyrzucenia po godzinie zabawy. 

Dzisiejsza lista prezentowa nie była dla mnie łatwa, bo sama częściej kupuję zabawki dla chłopców. Starałam się aby to były propozycje znane i pożądane przez dzieci - tym razem przez dziewczynki w wieku 5-7 lat.  Budżet w którym wybierałam propozycje to około 100 zł. 

1.
New Born Baby lalka 43 cm Bobas z akcesoriami  

Każda mała dziewczynka powinna posiadać taką lalkę, aby mogla przytulać i opiekować się nią. Lalka funkcyjna ubrana jest w słodkie body oraz posiada dobraną kolorystycznie opaskę, która dodaje jej uroku.

Lalka bobas pije ze swojej buteleczki i gdy posadzisz go na załączonym nocniczku zrobi siusiu. Do zestawu dołączona również pieluszkę oraz akcesoria do karmienia, w tym kubek niekapek, miseczkę i sztućce oraz prześliczny śliniaczek. Całość utrzymana jest w bardzo dziewczęcej, różowej kolorystyce.  Każda młoda mamusia będzie nią zachwycona!

 

New Born Baby lalka 43 cm Bobas z akcesoriami
2. LEGO DOTS -organizer na biurko lub ramki na zdjęcia

Klocki, które po złożeniu będą słuzyły jako ramka na zdjęcia lub organizer. Zachwyć młodego miłośnika prac ręcznych uroczym zestawem trzech kostek LEGO DOTS z pyszczkami zwierząt, pokrywkami i podstawkami na zdjęcia lub organizerem na biurko z działającą szufladką, kóre może a potem przerabiać go bez końca! Dołączony pojemnik do przechowywania ułatwia sprzątanie po zabawie oraz sortowanie płytek.
LEGO DOTSOrganizer

3. Mikrofon Karaoke bezprzewodowy z głośnikiem i bluetooth ROSE GOLD

Mikrofon to fajny pomysł na kreatywne spędzenie czasu z rodziną czy ze znajomymi. Przeniesie posiadacza do krainy melodii i zabawy. Posiada dwa wbudowane głośniki, które zapewnią doskonałe wzmocnienie głosu. Posiada wbudowaną baterię litowo-polimerową, która zapewni nawet kilkugodzinne działanie urządzenia, bez konieczności podłączenia do zasilania. Rozległe funkcje mikrofonu zapewnią świetną jakość brzmienia i sprawią, że śpiew nabierze nowego wymiaru. Na spodzie mikrofonu znajduje się wejście na zasilacz, wejście AUX, port USB oraz miejsce na kartę pamięci.

Mikrofon Karaoke


4. Puzzle 3D Domek dla lalek

Pasjonująca zabawa dla kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata. Do tworzenia nie potrzeba żadnych przyborów, wystarczy wyjąć z arkusza kawałki piankowych puzzli i rozpocząć budowę. Ten ładny domek to zabawa przy układaniu a także po złożeniu.
Puzzle 3d domek