Dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym zwykle już wiedzą czego chcą i potrafią sprecyzować czego chcą. Jest to też wiek, w którym zaczynamy ulegać trendom, a na zabawki także może być moda. Wszyscy jednak lubimy niespodzianki, a dzieci w szczególności. Sama stosuję zasadę, że jeden prezent jest zgodny z życzeniem, ale jeden zawsze będzie tajemnicą. Co zatem wybrać samemu dla dziewczynki w wieku 9 lat? Moja propozycja dzisiaj jest bardzo dziewczęca.

W pierwszej kolejności, uwzględniając aktualne trendy proponuję niezawodną laleczkę L.O.L Surprise lub zestaw akcesoriów dla tych lalek. Równie dobrze sprawdzą się puzzle, gry na licencji L.O.L. Małe laleczki od firmy MGA już od dawna skradły dziewczęce serca. Kolekcjonowanie laleczek i wymiana z koleżankami to świetna zabawa. Laleczki są małe, więc często towarzyszą dziewczynkom poza domem. Wybór jest szeroki i możemy wybrać:

  • Małe laleczki niespodzianki Hairgoals
  • Większe lalki OMG
  • Akcesoria – pojazdy, samoloty
  • Gry, puzzle pamiętniki zegarki

Druga propozycja to różnego rodzaju zestawy zrób to sam dla dziewczynki. Tutaj mam ogromny wybór. Możemy dopasować zabawkę do upodobań dziecka. Takie rozwiązanie to kreatywna, twórcza zabawa

Zestawy kosmetyczne, zestawy do stylizacji paznokcie to kolejna propozycja, choć dla wielu może być kontrowersyjna. Niestety w tym wieku dziewczynki naśladujące mamy bardzo często lubią się upiększać lub swoje lalki i naprzeciw temu wychodzą producencie zabawek. W tej kategorii znajdziesz:

Jeśli żadna z tych opcji nie zwróciła Twojej uwagi to pozostaje klasyka: